Uroda - Włosy - Najlepsze fryzury gwiazd

Dietetycyonline.pl >> Uroda - Włosy - Najlepsze fryzury gwiazd >> Dobierz fryzurę do kształtu twarzy

Dobierz fryzurę do kształtu twarzy

Piątek, 30.03.2012 | Autor: Magdalena Rzodkiewicz | Ilość komentarzy: 0 | kategoria: Uroda - Włosy - Najlepsze fryzury gwiazd
Diety - Dobierz fryzurę do kształtu twarzy

Prezentujemy sprawdzone na celebrytkach propozycje fryzur odpowiadających konkretnym kształtom twarzy. Sprawdź na co możesz sobie pozwolić!

 

1. Twarz okrągła

Długie włosy są wspaniały przy okrągłych twarzach, ponieważ optycznie wydłużają. Jeśli masz okrągłą twarz, noś włosy opadające co najmniej kilka centymetrów poniżej brody bądź dłuższe.Taki zabieg stosuje między innymi Jessica Biel:

Źródło: http://beauty.about.com

2. Twarz kwadratowa

Jeśli masz kwadratową twarz, powinnaś być szczęśliwa. Wiele sław ma silnie zarysowane kości szczęki. Kobiety o takich rysach są bardzo fotogeniczne. Najlepsza fryzura dla kwadratowych twarzy, to po prostu bardzo długie włosy, w stylu łamaczki męskich serc Megan Fox. W przeciwieństwie do kobiet z twarzą pociągłą, kobiety z twarzą kwadratową mogą sobie pozwolić na noszenie długich, rozpuszczonych pasm.

Źródło: http://beauty.about.com

3. Twarz owalna

Jeśli masz owalny kształt twarzy, możesz sobie pogratulować. Masz wylądował najbardziej wszechstronny kształt twarzy. Możesz nosić niemal każdą fryzurę. A jakie cięcia są najlepsze dla owalnych twarzy? Bez względu na długość, będziesz wyglądać najlepiej z cieniowaniem w pobliżu kości policzkowych, ust lub podbródka, w zależności od tego którą część twarzy chcesz najbardziej wyeksponować. Fryzura, którą przez lata nosiła Jennifer Aniston wygląda niesamowicie na owalnej twarzy. Długie, cieniowane pasma opadają na policzkach i brodzie. Włosy są dłuższe z tyłu zaś krótsze z przodu, dzięki czemu całość wygląda lekko i naturalnie.

Źródło: http://beauty.about.com

4. Twarz pociągła

Jeśli masz proste włosy i pociągłą twarz, powinnaś nosić grzywkę, która sprawi, że twarz będzie wydawała się optycznie krótsza. Fryzura bob o długości do brody także jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ stworzy iluzję szerokości po obu stronach twarzy. Długie, proste włosy zazwyczaj nie wyglądają dobrze przy twarzy pociągłej. Wyjątek stanowią fale i loki, które mogą dodać objętości po bokach. Jeśli jesteś zwolenniczką krótkich cięć, unikaj tych dodających objętości na górze głowy.

Źródło: http://beauty.about.com

5. Twarz w kształcie serca

Osobom o takich rysach pasują zarówno długie fale jak i krótsze włosy, ale bardzo ważny element, o którym należy pamiętać to grzywka. Dlaczego?. W przypadku twarzy w kształcie serca, które są szersze u góry, grzywka zaczesana na bok zwęzi optycznie czoło, przyciągając jednocześnie uwagę w stronę oczu.

Źródło: http://beauty.about.com

Skomentuj Wasze komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Dietetycyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dietetycyonline.pl

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji!

 
Strona jest zarządzana przez: Scenic Group Sp. z o.o.